Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Veito Blue E Trifaze Merkezi Sistem Şofben | Ani Su Isıtıcıları | Isıtma & Soğutma | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Veito Blue E Trifaze Merkezi Sistem Şofben

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
4.342,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle


Tasarım Özellikleri

Yüksekliği 450 mm, genişliği 245 mm ve derinliği 95 mm olan ürün, standart kullanımlara uygundur. Bireylerin kullanım alanlarına göre konumlandırma yapmanızı sağlar. Elektrikli şofbenin besleme gerilimi 400 V AC ve maksimum güç değeri 21 kW’dır.


Su Basıncı

1,5 bar minimum su basıncına sahip olan ürünün 1 MPa (10 bar) maksimum su basıncı bulunmaktadır. Kapalı su çıkışına sahip olan ürün, belirtilen değerlere iç basınçta uyumluluk göstermektedir.


Enerji Tüketimi

A sınıfı enerji tüketimine sahiptir. Ürünün 18 kW ve 21 kW aralığında güç seçenekleri bulunmaktadır. Bireylerin kullanımlarına göre farklı güç seçeneklerinden faydalanmaları mümkündür.


Güvenli Kullanım

Aşırı ısınmaya karşı korumaya sahiptir. Aşırı ısınmadan kaynaklı makine içi sorun oluşmasını engeller. Ayrıca yüksek dereceli sudan kaynaklı hasarların oluşmasının da önüne geçmektedir. Kullanım esnasında güvenli sıcaklık ayarlaması sağlar ve belirlenen sıcaklık dahilinde ısıtma yapar.


Sıcaklık Ayarı

20 ila 60 derece arasında sıcaklık ayarına sahiptir. Sahip olduğu sıcaklık ayarı ile kullanımı istediğiniz şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Kullanım esnasında rahatlıklar ısı ayarı yapmanızı sağlayan panele sahiptir.


Kolay Kullanım Ekranı

Çok fonksiyonlu ekrana sahip olan ürünün ekranı, sıcaklık ayarlama ve kullanım modunu belirleme özelliğine sahiptir. Kullanımı kontrollü gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor