Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Tefal GV9610 Pro Express Ultimate Plus 2600 W Buhar Kazanlı Ütü | Küçük Ev Aletleri | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Tefal GV9610 Pro Express Ultimate Plus 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
4.989,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Ürün Detayları

Tefal GV9610 Ultimate Smart Buhar Kazanlı Ütü


Akıllı Buhar ile Akıllı Ütüleme Deneyimi

İhtiyaç duyulan buhar çıkışını sağlayabilmek için ütüleme esnasında yaptığınız hareketleri algılayan sensörler ile gereken buhar çıkışını otomatik olarak sağlar. Bu sayede zahmetsiz ve verimli bir ütüleme yapmanızı yardımcı olarak oldukça akıllı bir ütüleme deneyimi yaşatır.

Yüksek Performans ile Eşsiz Sonuçlar

Yüksek basınçlı kazan teknolojisi sayesinde 8 barlık bir buhar basıncı sağlayan ütü benzersiz sonuçlar elde edebilmeniz için dakikada 180 gramlık muhteşem bir buhar çıkışı için gereken su alımını en uygun hale getirir.


Zorlu Kırışıklıklar İçin Güçlü Müdahale

Bazen ütüleme esnasında oldukça zorlu ve inatçı kırışıklar ile karşılaşılır. Bu kırışıklarla mücadele etmek için şok buhar sistemine sahip olan ütü dakikada 650 gramlık şok buhar çıkışı sağlayarak kırışıklara anında müdahale ederek kırışıklıkları bir sorun olmaktan çıkarır.

Özel Koruma ile Lekesiz Giysiler

Ütüleme esnasında damlayan sular giysiler üzerinde leke ve sararmalar oluşturur. Bunu önlemek için koruma sistemine sahip olan ütü damlacıkları buhara dönüştürür. Bu sayede lekelenmeyi engellerken kireçlere karşı da savaş açar ve kireçleri toplar.


Kolay Ayarlar ile Konforlu Ütüleme

Sap kısmında bulunan panel, ütüleme işlemine farklı bir kumaşla devam edileceği zaman kolay bir ayar imkanı verir. Ayarı önceden yapılan beş adet elektronik hafızası sayesinde geçeceğiniz kumaş türü için gereken buhar çıkışını ve sıcaklığı sağlayarak konforlu bir ütüleme süreci yaşamanıza yardımcı olur.


Mükemmel Ütüleme için Yüksek Performans

Birçok kazanlı ütü ile kıyaslandığında oldukça sessiz bir çalışma sergileyen ütü, yeni ve farklı yüzeyi sayesinde kumaşlar üstünde ekstra kayganlık sağlayarak ütü performansını arttırarak en iyi ütüleme deneyimini yaşamanızı sağlar.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor