Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Tefal BL962B38 UltraBlend Cook Yüksek Hızlı 1300 W Blender | Küçük Ev Aletleri | Form Teknoloji - Antalyanin �arsisi - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Tefal BL962B38 UltraBlend Cook Yüksek Hızlı 1300 W Blender

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Yetkili Servis tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda (Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir)
3.239,01 TL (KDV Dahil)
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Tefal Ultra Blend Cook 1300 W Sürahi Blender


Çalışma Gücünün Yüksek Olması

Blenderin çalışma gücü 1300 W’dir. Bu çalışma kapasitesi sayesinde pek çok şeyin parçalanmasını sağlayarak kişilerin işlerini oldukça kolay hale getirmektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey malzemeleri blenderin içine atarak tuşuna basıp birkaç dakika beklemek olacaktır.


Bıçak Sayısının Fazla Olması

Blenderin sahip olduğu bıçak sayısı sayesinde malzemeler daha hızlı bir şekilde parçalanabilmektedir. Blenderin içinde tam 6 tane döner bıçak bulunmaktadır. Bu bıçaklar işlemler dakikalar içinde tamamlanabilmektedir.


İç Haznesinin Geniş Yapıda Olması

Blenderin iç haznesi 1.75 litredir. İç haznesinin bu denli geniş olması blenderin içine daha fazla malzeme almasını da yanında getirir. Bu sayede bir seferde pek çok malzeme doğranabilecek ve kişilere zamandan tasarruf etme hakkı verecektir.


Program Sayısının Fazla Olması

Blenderin her malzeme için uygun olan toplamda 8 çeşit programı vardır. Bu programlar doğranabilecek malzemelere göre ayarlanabilmekte ve en uygun program sayesinde daha verimli sonuçlar doğmaktadır.


Buz Kırma Fonksiyonun Olması

Blenderin sahip olduğu buz kırma fonksiyonu ile en sert cisimlerden biri olan buzlar saniyeler içinde kırılarak soğuk içeceklerin yapılması sağlanabilecektir. Aynı zamanda buz kırma işlemi gerçekleştirilirken blenderin iç yapısı da asla zarar görmeyecektir.


Isıya Dayanıklı Cam Sürahisi

Blenderin ısıya dayanıklı olan cam sürahisi sayesinde blender uzun zaman çalıştırılsa bile blenderin ısınması durumunda bile asla zarar görmez ve zedelenmez. Diğer yandan buz gibi soğuk malzemelerin kırılma işleminin ardından farklı bir sıcak işleme geçildiği takdirde bile cam sürahi asla zarar görmez şekilde tasarlanmıştır.


 


Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor