Form Teknoloji - Antalya'nın Çarşısı
Müşteri Hizmetleri     + 90 (242) 346 36 76     |     + 90 (542) 346 36 76     |     online@form.com.tr     |     destek@form.com.tr                                       Bosch Yetkili Satıcısı Bilgi için Tıklayın  

Kategoriler

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Yetkili satıcı olarak mı hizmet veriyorsunuz?
Evet, Form Mağazacılık olarak 1970’lerden beri Bosch yetkili satıcısı olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca Philips, Samsung, Fakir, Airfel, A.O. Smith, Sonorous, Uğur, Veito ve Silverline ürünlerinin de yetkili satıcılığını yapmaktayız.
 
Yetkili satıcı olduğunuzdan nasıl emin olabilirim?
Bosch müşteri hizmetleri 444 6 333 numaralı hattından, 7000129853, 7000128074 ve 7000129060 numaralı yetkili satıcı kodu ve Form Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanı ile teyid edebilirsiniz.

Sipariş takibini nasıl yapabilirim?
Üye girişi yaptıktan sonra kargo takip numarası üzerinden ürününüzü takip edebilirsiniz.
 
Güvenilir ödeme yöntemleriniz nelerdir?
Tüm Banka ve Kredi kartı işlemlerinde 256 SSL ve 3D secure güvenlik kodu yöntemlerini kullanmaktayız. Ayrıca şirketimize ait banka hesaplarımıza Havale / EFT olarak da ödeme işleminizi güvenle yapabilirsiniz.
 
Ürünümü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Ürün ambalajının darbesiz ve hasarsız olduğundan emin olmalı, eğer herhangi bir darbe ya da hasar var ise ürünü teslim almayarak tutanak tutturun. Bu durumu çağrı merkezimize ulaşarak bildirin.

Ürünlerin garanti süresi nedir?
Alacağınız tüm beyaz eşyalarda Form Teknoloji yetkili satıcı güvencesiyle satın aldığınız için 36 ay garanti süresi mevcuttur. Küçük Ev Aletleri ve MDA (Ocak-Davlumbaz-Mikrodalga) ürün guruplarında bu süre 2 yıldır. Ayrıca Form Teknoloji yetkili bayisinden alışveriş yaptığınız için yüksek ücretler ödemeden ek garanti süresi satın alabilirsiniz.
  
Başka Mecralarda ve Pazar Yerlerinde Satış yapıyor musunuz?
İnternet sitemizden başka HepsiBurada, N11 ve GittiGidiyor Online Satış Mağazalarımızla da hizmet vermekteyiz.
 
Ürün teslimatları ortalama kaç gün sürüyor?
Siparişinizi verdiğiniz gün ürünleriniz kargoya verilmektedir. Ürün teslimatları 81 il de şehir merkezlerine 2-5 gün arasında sürmekte, ilçelerde ise 1 ila 5 gün arasında ilave bir süre gerekmektedir. 
 
Ürün yetkili servis tarafından mı kuruluyor?
Evet, Form Teknoloji Mağazaları olarak yetkili satıcısı olduğumuz tüm ürünler yetkili servisler tarafından ücretsiz olarak kurulmaktadır.  Kurulum talebinde bulunmak için müşteri hizmetleri hattı kurulumdan 1 gün önce aramanız yeterli olacaktır.
 
Ürün kurulumda herhangi bir ücret ödüyor muyum?
Hayır. Ürün montajı yetkili servisler tarafından yapıldığı için herhangi bir ek ücret ödemiyorsunuz.