Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Bosch WAX28M80TR A+++ 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi | Çamaşır Makinesi | Çamaşır & Kurutma Makineleri | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Bosch WAX28M80TR A+++ 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
13.499,00 TL (KDV Dahil)
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

·       ·         4D Yıkama Sistemi: lekesiz sonuçlar için yüksek verimli su ve deterjan kumaş penetrasyonu.

·         Home Connect: Uzaktan bağlanılabilme özelliği ile hayatı kolaylaştıran ev aletleri.

·         Leke çıkarma: En çok karşılaşılan 4 lekeyi çıkarır.

·         EcoSilence Drive™: 10 yıl garantili, uzun ömürlü motor. Sessiz çalışır ve enerji verimliliği yüksektir.

·         SpeedPerfect

Güç/Tüketim

·         1400 devir

·         A+++ -30%: A+++ dan %30 daha tasarruflu yıkama

·         En yüksek enerji sınıfı olan A+++dan %30 daha tasarruflu

·         Tam ve kısmi yükte 60 ° C ve 40 ° Cde pamuk programları için 220 standart yıkama döngüsüne ve düşük güç modlarının tüketimine bağlı olarak yılda 174 kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi, cihazın nasıl kullanıldığına bağlı olacaktır.

·         Su tüketimi, tam ve kısmi yükte 60 ° C ve 40 ° Cde pamuk programları için 220 standart yıkama döngüsüne dayanarak yılda 9900 litredir. Gerçek su tüketimi, cihazın nasıl kullanıldığına bağlı olacaktır.

 

·         Standart 60 ° pamuklu programda dB (A) da tam yükte gürültü seviyesi 1 pW: 51

Unutulan çamaşırlar canınızı sıkmasın.

WAX28M8XTR

“Reload” Yeniden Yükleme Fonksiyonu çamaşır yıkamaya büyük bir esneklik getiriyor. Mevcut yıkama programını durdurup, makinenin kapağını açarak ilave çamaşırları makineye yerleştirebilir ve yıkamaya devam edebilirsiniz.

Kirli, hassas ve bunun arasındaki yıkamalar için mükemmel çözüm.

WAX28M8XTR

Pahalı ve narin kıyafetler sadece bir yıkamadan sonra mahvolabilir. Eşsiz, patentli VarioDrum yapısı, her türlü giyim eşyasındaki sert kir ve lekeleri; germe, kırışma ya da hasar görme olmadan nazikçe giderir. Seçilen programa bağlı olarak, damlacık şeklindeki tasarım ve asimetrik kanatlar çamaşırlarınızı döndürme yönü ne olursa olsun orta noktasından hafifçe döndürür. Bu, yalnızca çok kirli giysiler için yoğun bir temizlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm yük için daha hızlı, daha kapsamlı bir temizlik sağlar. Dolabınıza profesyonel kalitede bir temizlik sunun.

AntiVibration: Özel tasarım yan duvarlar sayesinde fısıltı sesslizliği !

WAX28M8XTR

Yan duvarların spiral tarzlı yenilikçi tasarımı dengeyi artırarak titreşimleri azaltır. Maksimum düzeydeki ses yalıtımı fısıltı sessizliği yaratır !

 

4D Yıkama Sistemi: Tam yükte bile lekesiz sonuçlar almak için.

4D Yıkama sistemi, yıkama işleminize yeni bir boyut kazandırır. Yüksek verimli 4D Yıkama Sistemimiz, deterjan ve suyun en verimli ve etkili kullanımı için Doğrudan Su Spreyi ekstra Sıkma Yıkama ile birleştirmektedir. Sonuç: yüksek verimli su ve deterjan kumaş penetrasyonu sayesinde tambur tam yüklendiğinde bile lekesiz bir yıkama. Çok kirli çamaşırlar için fazladan bir desteğe ihtiyacınız olabilir. Yıkama döngüsünü yoğunlaştırmak için 4D Wash System Intensive Plus özel seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

 

% 65e kadar daha az sürede mükemmel temizlik *.

WAX28M8XTR

"SpeedPerfect, zamanın önemli olduğu durumlar için geliştirilmiş özel bir işlevdir. SpeedPerfect ile yıkama sürenizi sonuçlardan ödün vermeden % 65 kadar azaltabilirsiniz. Programların çoğu, tüm yükler ve çamaşırlar ile birlikte kullanılabilir. Örneğin, mix programını SpeedPerfect ile birlikte seçerek, sadece 45 dakikada 4 kilograma kadar çamaşır yıkayabilirsiniz.

 

Doğru iş için doğru tavsiye.

Çamaşırlarınız için doğru programı seçmek mükemmel temizleme sonucu elde etmek için önemlidir. EasyStart özelliğine sahip Home Connect fonksiyonu sayesinde, artık çamaşırları nasıl yıkayacağız diye düşünmemize gerek kalmıyor. Her zaman en iyi programı öneren ve hayatınızı daha kolay hale getiren Easy Start özelliğinde tüm cevaplar mevcut.

Hayatınızı uzaktan kolaylaştıran teknoloji: Home Connect.

Home Connect teknolojisi ile artık ev aletlerinize akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Home Connect uygulaması ile kolayca bağlanabilir ve onu uzaktan kontrol edebilirsiniz. Home Connect uygulaması sayesinde istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman akıllı telefonunuz ya da tabletiniz üzerinden çamaşır ve kurutma makinenizi çalıştırabilir; eve gelmeden çamaşırlarınızın yıkanmasını veya kurutulmasını sağlayabilirsiniz. Böylece zamanınızı dilediğinizce kullanabilirsiniz. Home Connect uygulaması çamaşır makinesinde size yerleştirdiğiniz çamaşırlar için program, sıcaklık derecesi, sıkma devri; kurutma makinesinde ise program ve opsiyon önerilerinde bulunur. Üstelik başlatacağınız programın harcayacağı su ve elektrik seviyesi ile bitiş süresini de bildirir. Dilerseniz program bitiminde Home Connect bağlantılı akıllı telefonunuza ya da tabletinize bildirim gelmesini sağlayabilirsiniz

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor