Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas | Küçük Ev Aletleri | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
7.990,00 TL (KDV Dahil)
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Kesintisiz Çalışma
5 saatlik şarjla Roborock S6 Max V Robot Süpürge 180 dakika boyunca kesintisiz bir şekilde çalışır.

Çift Kameralı Sistem
Roborock S6 Max V Robot Süpürge çift kamerası sayesinde yalnızca pislikleri ve tozları görmekle kalmaz; aynı zamanda büyüklüklerini de doğru tahmin ederek daha yüksek performans gösterir. Ayrıca kızılötesi özelliği ile karanlıkta bile görebilir.

Akıllı Çalışma
Çok seviyeli haritalandırma sistemi sayesinde Roborock S6 Max V Robot Süpürge evinizin farklı seviyelerini otomatik olarak tanır. Görsel sahne tanıma işlevi sayesinde uygulamayı açmanıza gerek kalmadan o sizin yerinize bölgeyi algılayarak ideal temizlik yapar.
Eğitimli Çalışma Sistemi Derin öğrenme mimarisi olan Tensorflow sayesinde Roborock S6 Max V Robot Süpürge gerçek dünya görüntüleri üzerinde oldukça eğitimlidir. Bu sayede kablo, evcil hayvan atığı, ayakkabı gibi yaygın tehlikeleri algılayabilir.
Sessiz Çalışma 67 dB ses ile çalışan Roborock S6 Max V Robot Süpürge sayesinde oldukça sessiz bir şekilde temizlik keyfini elde edebilirsiniz. Bu sayede uzun süre çalışsa bile sizi rahatsız etmez veya dikkatinizi dağıtmaz.

Roborock S6 MaxV Vacuum Cleaner ev işlerinde devrim yaratan teknolojiyle sizi buluşturuyor. Robot süpürge teknolojisini geldiği en son noktalardan biri olan Roborock S6 MaxV ile ev temizliği, yapılması gereken ev işlerinden biri olmaktan çıkar. Islak ve kuru kullanım imkanıyla istediğiniz her zeminde, hem süpürme hem silme işini tamamen Roborock S6 MaxV’ye bırakabilirsiniz. Evde aşılması gereken tümsek yerleri kolaylıkla algılayan ürün, halı üzerine de rahatlıkla çıkar. Böylece robot süpürgenizi çalıştırdıktan sonra zemin kontrolü yapmanıza gerek kalmaz. Ürünün boyutları ve ağırlığı da oldukça kullanışlı olduğu için az yer kaplıyor ve şık görünümü sayesinde evinizle oldukça kolay uyum sağlar.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor