Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Philips PerfectCare Expert Plus GC8962/40 2100 W Buhar Kazanlı Ütü | Buhar Kazanlı Ütüler | Ütüler | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Philips PerfectCare Expert Plus GC8962/40 2100 W Buhar Kazanlı Ütü

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
4.379,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Ürün Detayları

Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus 2100 W Buhar Kazanlı Ütü

Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus 2100 W Buhar Kazanlı Ütü


OptimalTemp Teknolojisi

Kotlardan ipekli kumaşlara kadar her şeyi, ısı düğmesi ayarı yapmadan ütüleyebilmenize olanak tanır. İdeal ısı ayarını kendi yapar ve ütüleme işlemi öncesi kıyafetlerinizi sınıflara ayırmanıza gerek kalmaz. Kıyafetlerinizin kırışıklıklarını zamandan tasarruf sağlayarak giderebilirsiniz.

Sıfır Yanma Riski

Ürün hiçbir kumaşta yanık meydana gelmeden kırışıklık giderme garantisi sunar. Kumaş üzerinde veya ütüleme masası üzerinde tabanı bitişik konumda bıraktığınızda hiçbir şekilde yanma riski yaşamazsınız.


Güçlü Buhar Teknolojisi

Güçlü ve sürekli buhar teknolojisi ile en kalın kumaşları dahi pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Giysilerinizi ve perdelerinizi ütülemek, derin kırışıklıkları gidermek, havalandırmak için dikey konumda güç buhar püskürtme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus Ütü Özellikleri

Ultra Hafiflik

İç ve dış tasarım öğeleri ile son derece hafif ve kolay kullanımı destekleyen yapıya sahiptir. Ütüleme sırasında kolayca kayar ve bilekte oluşan baskıyı azaltır.


Dayanıklı Taban Tasarımı

Her kumaş üzerinde rahatça kayma performansı sunana tabanı, paslanmaz çelikten tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik taban, alüminyum tabanlara göre iki kart daha sert yapısı ile üstün dayanıklılık sunar.


Hareketli Su Haznesi

Sahip olduğu 1,8 litrelik özel, şeffaf su haznesi, gövde tasarımından çıkarılarak, musluk altında kolayca doldurulur. Dışarıdan bakarak su seviyesini rahatlıkla görebileceğiniz su haznesi, tek dolumda 2 saat kesintisiz kullanım avantajı sunar. Suyun azalması halinde gösterge ışığı sisi uyararak, su dolum zamanını öğrenmenizi sağlar.

  
Philips GC8962/40 Ütü

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor