Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Kablolu Epilatör | Kişisel Bakım Ürünleri | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Kablolu Epilatör

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
665,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Ürün Detayları

Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Epilatör


2 Aşamalı Hız Ayarı

Farklı tipteki kılları yakalamak için 2 farklı hız ayarı bulunan Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Epilatör ile epilasyon işlemleriniz daha kolay bir hale gelir. Bu sayede daha ince ve gözle görülmeyen tüylerinizden de kurtulabilirsiniz.


Kökünden Temizlik İmkanı

Etkili ve daha uzun süre kalıcı pürüzsüz bir epilasyon işlemi için Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Epilatör tüyleri kökünden alır. Bu sayede epilasyon işlemlerinizi daha uzun vadeli gerçekleştirebilirsiniz.


Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Epilatör Kolay Temizlik

Yıkanabilir başlığı sahip Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Epilatör sayesinde ekstra hijyen sağlayabilirsiniz. Başlığı kolayca cihazdan ayırabilirsiniz ve suda yıkayabilirsiniz. Suyla temas ettiğinde herhangi bir problem oluşmaz.


Tıraş Başlığı ve Tarağı Kullanımı

Tıraş tarağı ve tıraş başlığına sahip olan Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Epilatör daha yakın tıraş imkanı verir ve bu sayede hassas bir kullanım tecrübesi sunar. Aynı zamanda temizleme fırçası ile de pratik bir temizlik olanağına sahip olursunuz.


Konforlu Kullanım

Rahat bir tutuş için Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Epilatör elinize tam olarak oturur. Bu sayede epilasyon işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda işleminiz uzun sürse bile daha az yorulursunuz.


Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Epilatör Çalışma Gücü

15 volt ile çalışan Philips BRE245/05 Satinelle Essential Kompakt Epilatörü kullanırken gereksiz enerji tüketimi yapmazsınız. Bu sayede hem doğayı korursunuz hem de yüksek tutarlı fatura ödemek zorunda kalmazsınız.

 

Teknik Özellikler

  • Kullanım Şekli

    Kablolu

  • Hız Ayarı

    2 Kademe

  • Uygulama Alanı

    Bacak

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor