Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection Fritöz | Elektrikli Ev Aletleri | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection Fritöz

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
4.749,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Philips HD9650/90 Avance Collection Airfryer Fritöz

 

  Philips HD9650/90 Avance Collection Airfryer Fritöz

 

 Kızartmanın en sağlıklı yolu*

Rakiplerinin aksine yiyecekleri fazla yağdan arındırır ve çıtır bir tat sunar*

Twin TurboStar
Rapid Air Teknolojisi
Siyah

Çok az yağ kullanarak veya hiç yağ eklemeden kızartın
Airfryer, en sevdiğiniz yiyecekleri çok az yağ kullanarak veya hiç yağ eklemeden pişirmek için sıcak havayı kullanır; böylece %90"a kadar daha az yağ* ile kızartma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Daha az yağ ile bol yağda kızartılmış gibi leziz ve çıtır çıtır sonuçların tadını çıkarın.


Twin TurboStar teknolojisi yiyeceklerdeki fazla yağı arındırır
Güçlü ısıtıcı ve motoru yeni Twin TurboStar teknolojimizle birleştiren Airfryer"ın içindeki sıcak hava, pişirme sepetinin tamamında güçlü bir kasırga gibi döner. Yiyeceklerinizden fazla yağı arındırmak ve tüm yağı kolayca atmak üzere yağ hapsedicide toplamak için tasarlanmıştır. Twin TurboStar teknolojisine sahip Philips Airfryer, normal bir fritöze kıyasla üstünüze ve evinize kızartılmış yağ kokusu sinmesini de engeller.


En sevdiğiniz yiyecekleri evde kızartın, pişirin ve ızgara yapın
Airfryer XXL, kızartma işleminin dışında da kullanılabilir. Hızlı ve lezzetli aile yemekleri için en sevdiğiniz yiyecekleri ızgara yapabilir ve hatta fırınlayabilirsiniz. Philips Airfryer uygulaması; ipuçları, tanıtımlar ve kolay tariflerle doludur.


Esnek servis süresi için Sıcak Tutma modu
Sıcak Tutma özelliği, siz hazır olduğunuzda yemeği servis etmenize olanak tanır. Yemeğinizi 30 dakikaya kadar sıcak tutabilirsiniz.


30"dan fazla lezzetli yemek içeren tarif kitapçığı
Hızlı ve sağlıklı aperitiflerden aile yemeklerine kadar, ücretsiz tarif kitabımız, 30"dan fazla lezzetli yemek fikri ve profesyonel şeflerin kolay tariflerini içerir. Philips Airfryer uygulaması; ipuçları, tanıtımlar ve kolay tariflerle doludur.


5 adet önceden ayarlanmış pişirme programıyla dijital ekran
Dondurulmuş patates, et, balık ve tavuk butlarının tek düğmeyle pişirilebilmesi için önceden ayarlanmış pişirme programlarıyla dijital ekranın kullanımı kolaydır. Hızlı kontrol düğmesi hem sıcaklığı hem de pişirme süresini ayarlar. Sıcak tutma özelliği, siz hazır olduğunuzda yemeği servis etmenize olanak tanır.


Yapışmaz filtreli QuickClean sepet 90 saniyede temizlenir
Airfryer"ın QuickClean sepeti, kolay temizleme için yapışmaz bir filtre içerir. Yapışmaz kaplamalı sepet ve çıkarılabilir çekmece bulaşık makinesinde yıkanabilir ve hava ile kızartma sizi ve evinizi ağır kızartma kokusundan kurtarır.


Tüm çıkarılabilir parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir
Zaman tasarrufu ve sorunsuz temizlik için çıkarılabilir tüm parçalar bulaşık makinenizde güvenle yıkanabilir.

%90 daha az yağ* ile bol yağda kızartılmış gibi çıtır çıtır
Kanıtlanan performans. %90 daha az yağ ile bol yağda kızartılmış gibi çıtır kızartmalar yapın. Fazla yağı azaltarak dışı çıtır ve içi yumuşak et için tüm tavuğu kızartın.

Daha hızlı pişirme sonuçları* için en güçlü Airfryer"ımız
Bu cihaz, en hızlı pişirme süreleri için en güçlü hava ile kızartma makinemizdir. Anında ısınma özelliğiyle her zaman başlamaya hazır olursunuz.

XXL aile boyuna bütün bir tavuk veya 1,4 kg kızartma sığabilir
Airfryer, aileniz düşünülerek tasarlanmıştır. Her gün tüm aile için lezzetli yemekler hazırlayın. XXL kapasitesi, bir bütün tavuğu veya 1,4 kg kızartmayı kolaylıkla pişirebilir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor