Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Philips 7000 Serisi BT7512/15 Vakumlu Sakal Kesme Makinesi | Kişisel Bakım Ürünleri | Form Teknoloji - Antalyanin �arsisi - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Philips 7000 Serisi BT7512/15 Vakumlu Sakal Kesme Makinesi

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda (Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir)
351,64 TL (KDV Dahil)
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Etrafı kirletmeyen vakumlu düzeltici

Temizlikten ödün vermeyen düzeltme için Philips'in 1 numarası

Sakalınızı, bıyığınızı ve favorilerinizi düzeltirken etrafı temiz tutun. Yeni Philips Vakumlu Düzeltici, %50 daha güçlü* hava akışıyla gelişmiş, yüksek performanslı bir sisteme sahiptir. Kesilen kılları etkili bir şekilde yakalayarak dağınıklığı önler.

  • 0,5 mm hassas ayar
  • Kendiliğinden bilenen metal bıçaklar
  • 75 dakikaya kadar kullanım/1 saat şarj
  • Yüksek performanslı vakum sistemi
  • Fotoğraf galerisi
  • Interaktif 360 Gorunum

    

Önemli noktalar

Etrafı kirletmeden düzeltme işlemi gerçekleştirmek için optimize edilmiş hava akışı

Yeni Philips Vakumlu Düzeltici, %50 daha güçlü hava akışına* sahiptir. Güçlü vakum sayesinde kesilen kıllar %95'e varan oranda toplanır.** Böylece düzeltme işlemi sırasında etraf temiz kalır.

Eşit düzeltme için aşağı bakan kılları bıçaklara doğru yönlendirir

Yenilikçi PRO Kaldır ve Kes sistemimiz sayesinde tek hamlede dilediğiniz kirli sakal görünümüne kavuşun. Eşit düzeltme için aşağı bakan kılları kaldırır ve keskin metal bıçaklara yönlendirir.

Kendiliğinden bilenen metal bıçaklar, yağlamaya gerek olmadan hassas bir şekilde çalışır

Paslanmaz çelik bıçaklar en kalın kılları bile rahatça kesmesi için iki kez bilenmiştir. Bıçaklar, hafifçe birbirlerine dokunarak kendi kendilerini bilerler. Böylece düzelticinizi kullandığınız süre boyunca bıçakları değiştirmenize veya yağlamanıza gerek kalmaz.

Mükemmel kenarlar ve ayrıntıları için takıp çıkarılabilir hassas düzeltici

Takıp çıkarılabilir hassas düzelticinizle bıyığınızı düzeltin veya ulaşılması zor bölgelerde ayrıntıları ve kenarları belirginleştirin.

20 kilitli uzunluk ayarı, 0,5 mm hassasiyete sahip 0,5 - 10 mm

İstediğiniz uzunluk 0,5 mm hassasiyete sahip 0,5 - 10 mm aralığında görüntülenene dek tutma yerindeki yakınlaştırma tekerini açın ve istediğiniz düzeltme uzunluğunu seçin. Seçmiş olduğunuz uzunluk mükemmel eşitlikte düzeltme için artık "kilitli"dir.

1 saat şarj ettikten sonra 75 dakikaya kadar çalıştırabilirsiniz veya prize takarak kullanabilirsiniz

Sakal düzelticinizi prize takarak veya 1 saat şarj ederek 75 dakikaya kadar kablosuz kullanabilirsiniz. Alternatif olarak 5 dakikalık hızlı şarj özelliğiyle bir kez düzeltme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Düzelticinizin pil durumunu hızlıca görün

Pil göstergesi; düzelticinizin pilinin boş olduğunu, şarj edildiğini veya dolu olduğunu gösterir.

Bölmeyi boşaltıp bıçakları suyla durulayın

Uzun ömürlü performans için düzeltme işleminiz bittiğinde bıçakları çekerek çıkarın, bıçakları ve tarağı musluk altında durulayın, kıl toplama haznesini boşaltın ve birlikte verilen temizleme fırçasıyla cihazın içindeki kılları temizleyin.

2 yıl garantili, tüm gerilim değerlerine uygun, yağlama gerekmez

Tüm bakım ürünlerimiz uzun ömürlüdür. Cihazlarımız dünya çapında geçerli 2 yıl garantilidir, tüm gerilim değerlerine uygundur ve yağlanmaları gerekmez.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor