Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Bosch MUM5XW20 1000 W 3.9 lt Mutfak Şefi | Mutfak Robotları | Mutfak Aletleri | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Bosch MUM5XW20 1000 W 3.9 lt Mutfak Şefi

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
6.660,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Entegre tartı, zaman göstergesi, 3,9 lt hazne kapasitesi, Otomatik kablo sarma, 7 farklı hız ayarı, 3D Üç Boyutlu karıştırma, Sıçrama önleyici şeffaf kapak

Ürün Detayları

Bosch MUM5XW20 1000 W Mutfak Robotu

Zamandan Tasarruf Ederek Yemek Hazırlayın

Bu ürünü kullanarak zamandan tasarruf ederek yemek hazırlamanız mümkün olur. Çeşit çeşit tarifleri hazırlamak için entegre zamanlayıcısı ve kompakt tartısı bulunuyor. Bosch, mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.


Üstün Performans Göstermesi için Tasarlandı

Bosch üstün performans göstermesi için özel olarak tasarlandı. Bin W motor gücüne sahip olduğundan en yoğun hamurlar ve çok miktarda karışımların bile üstesinden gelebileceksiniz.


Geniş Hazneye Sahip

Ürün geniş hazneye sahip olduğundan optimum karıştırma performansı sunar. Özel tasarımla haznesi neredeyse 3 kg kadar ke ve 2 kg’ya kadar hamur malzemesini alabilir.Özel 3 Boyutlu Karıştırma Haznesi

3 boyutlu karıştırma teknolojisi sayesinde karışımlar homojen bir şekilde karışarak rahatlık sunar. Karışımlar hızlıca karışır. İstediğiniz kıvamı Bosch ile elde etmeniz çok kolay!


Park Pozisyonu

Park pozisyonu özelliği ile hamur aksesuarları karıştırma haznesinin arkasında durur ve kolaylıkla malzeme eklemesi yapabilirsiniz. Her şey sizin rahatlığınız için düşünüldü.


Profesyonel Aksesuar Seti ile Birlikte Gelir

Makine profesyonel aksesuar seti ile birlikte gelir ve mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Silikon kaplı metal karıştırma ucu ve hamur kancası bunlardan biridir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor