Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Fakir River 2 in 1 Inox 1800 W Çelik Çay Makinesi | Küçük Ev Aletleri | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Fakir River 2 in 1 Inox 1800 W Çelik Çay Makinesi

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
1.045,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle
Fakir River İnox çay makinesi, 1.1 litrelik çay demleme kısmının yanı sıra 1.7 litrelik su ısıtıcısı ile ön plana çıkıyor. Ürünün hem su ıstıcısı hem de demliği çelik malzemeden oluşuyor. River İnox modelinde ısıttığınız suyu ister çay demlemek içim ister de başka ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Öte yandan Fakir çay makinesinde bulunan pek çok özellik işinizi kolaylaştırmak için devreye giriyor. Kaynama göstergesi, otomatik kapanma ya da susuz çalışma emniyeti bunlardan sadece birkaçı oluyor. Çay içerken çay yaprağı tanelerinin bardakta görmekten hoşlanmayanlar için ise demlik kısmının içerisinde bir çay filtresi yer alıyor.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir

- Fakir River İnox elektrikli çay makinesini ister elinizde ister de bulaşık makinesine yerleştirerek temiz bir hale getirebilirsiniz.

- Fakir çay makinesini kullanmadığınız zamanlarda otomatik kapanma özelliği devreye girer ve bu sayede enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

- Ürünün sıcak tutma özelliği de vardır ve bu sayede kullanıcılar istedikleri zaman çaylarını sıcak bir şekilde yudumlayabilirler.

- River İnox tabanı 360 derece dönebilir ve ürün kablosuz bir şekilde de kullanılabilir.

- Susuz çalışmaya karşı emniyet tedbiri hem kullanıcıları hem de çay makinesini korumak için görev yapar.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

• Güç (W) : 1600 Watt

• Demlik Malzemesi: Çelik

• Otomatik Kapanma: Var

• Çay Filtresi: Var

• Susuz Kalma Güvenlik Sistemi : Var

Fakir Hakkında

Fakir Hausgeräte, 100 yıla yaklaşan tecrübesi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. 1933 yılında kurulan markanın ismi ise iki farklı kelimenin birleşmesinden oluşuyor. Almanca dilinde aile anlamına gelen Familie kelimesi ise markanın kurucusu olan H. Wilhelm Kicherer'in soy adının birleşmesi sonucu ortaya çıkıyor. Fakir Hausgeräte, Türkiye'de de uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyor.
Fakir River Çelik Çay Makinesi· Fakir River Çelik Çay Makinesi 1600 Watt’lık gücüyle kısa sürede suyunuzu hazır hale getirir ve 140 Watt’lık gücü ile soğumaması için ideal sıcaklıkta tutar.

· 1.7 L’lik çelik su ısıtıcısına ve 1.1 L’lik çelik demliğe sahiptir.

· Otomatik kapanma özelliği vardır.

· Kaynamayı gösteren İnox , sıcak tutma fonksiyonunu gösteren yeşil gösterge ışıkları bulunur.

· Gizli çelik rezistans ve çelik çay filtresi bulunur.

· 360° dönebilir taban özelliği ve kablosuz kullanım özelliği vardır.

· Bulaşık makinesinde yıkanabilir niteliktedir.

· Aşırı ısınmaya karşı koruması vardır.

· Susuz çalışmama özelliği de güvenli bir kullanım sağlar.

· Renk: İnox


Yüksek motor gücü, şık ve kullanışlı tasarımıyla dikkat çeken Fakir River Çay Makinesi, maksimum performans avantajı sunan teknik özellikleriyle kullanıcıları memnun ediyor. Geniş ısıtıcı ve demlik hacmiyle tek seferde daha fazla çay hazırlamanıza yardımcı olan ürün, aile boyu çay keyfi yapmanızı sağlıyor. Kolay kullanıma sahip tasarımıyla işlevsel bir ürün olduğunu gösteren çay makinesi, kaliteli malzeme seçimiyle uzun ömürlü olduğunu belli ediyor.

Gelişmiş Özellikleriyle Benzersiz Çay Keyfi Sunan Fakir River

Çıkarılabilir paslanmaz çelik çay süzgeci ile çayı yeniden süzmenize gerek bırakmayan Fakir River, konforlu kullanım avantajı sunuyor.
360 derece dönebilen taban kısmıyla hem sol hem sağ el kullanımına uygun olan çay makinesi, kablosuz kullanıma sahip olması nedeniyle taşınabiliyor.
Susuz çalışma emniyeti sayesinde ısıtıcı kısmında suyun bitmesine karşı koruma sağlayan ürün, güvenli tasarımıyla doğru seçim olduğunu gösteriyor.
Bulaşık makinesinde yıkanabilen demlik tasarımıyla öne çıkan çay makinesi, paslanmayı önleyen gizli rezistans özelliğiyle uzun yıllar kullanılabiliyor.
Yüksek Performans Avantajı Sunan Teknik Özellikler

Fakir River Çay Makinesinin kutu içeriğinde detaylı kullanım kılavuzu ve garanti belgesi yer alıyor. Maksimum performans sunan teknik özellikleriyle dikkat çeken çay makinesi, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanılabiliyor.

Çay Filtresi: Var
Malzeme: Çelik
Güç: 1600 W
Otomatik Kapanma: Var
Renk: İnox
Susuz Çalışma Emniyeti: Var
360 Derece Dönebilme: Var
Fakir Markası Hakkında

1933 yılında H. Wilhelm Kicherer tarafından kurulmuş olan Fakir, kısa sürede büyük başarılara imza atarak ev aletleri sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli malzeme seçimiyle kullanıcıları memnun eden marka, 1985 yılında Türkiye pazarına girmiştir. Sektörün lider markalarından biri olarak kabul edilen Fakir, yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Fakir River 2 in 1 Inox 1600 W Çelik Çay Makinesi Özellikleri

 
 
Çay Filtresi Var
Demlik Kapasitesi (L) 1.1
Demlik Malzemesi Çelik
Gövde Malzemesi Çelik
Güç (W) 1600
Otomatik Kapanma Var
Renk Inox
Su Isıtıcı Kapasitesi (L) 1.7
Su/Kireç Filtresi Yok
Susuz Çalışma Emniyeti Var

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor