Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Bosch SGS4IMW60T 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi | Beyaz Eşya | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Bosch SGS4IMW60T 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
8.243,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle
 •  VarioDrawer: Çatal bıçak takımı gibi küçük mutfak eşyalarınıza uygun 3. sepeti ile bulaşık makinenizde yüksek düzeyde esneklik sağlanır.

  Bazen esnek olmayan yapısından dolayı bulaşık makinenize istediğiniz her şeyi koyamazsınız. VarioDrawer, bu sorunu çözen ActiveWater™ bulaşık makinesinin de üstünde ekstra bir seviyededir. Çatal bıçak takımı ve kepçe ile çırpma teli gibi daha küçük mutfak eşyaları için ideal bir yerdir ve espresso bardaklarına bile uyabilir. Bu, bulaşık makinenizi yerleştirirken daha fazla esneklik sağlar ve alt sepete daha fazla yer bırakır. Çatal bıçak sepeti, 60 cm'lik bulaşık makinelerinde 14'e kadar yer ayarı ve 45 cm'lik bulaşık makinelerinde on adet yer ayarına yönelik kapasite yaratmak için VarioDrawer ile değiştirilebilir. Sonuç olarak, bulaşık makineniz daha esnek ve rahat bir yükleme yapmanızı sağlar.

   

 •  Rackmatic: Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet.

  Rackmatic teknolojisi sayesinde basit bir el hareketiyle üst sepetin yüksekliğini, makine doluyken bile 3 farklı kademede ayarlayabilirsiniz. Böylece alt sepete büyük tabak ve tencereleri veya üst sepete uzun kadehleri kolayca yerleştirmiş olursunuz. Bosch bulaşık makinelerinde Rackmatic sayesinde her zaman, büyük tencerelere veya uzun kadehlere yer var.

   

 •  Favori Program: Sık kullandığınız ayarları tek dokunuşla kaydedin.
 •  AquaStop: Su hasarlarına karşı çoklu koruma sağlar.

  AquaStop su emniyet sistemi, makinenizi her türlü su arızasına karşı korur. Hatta cihazınız kapalı konumdayken veya elektrikler kesildiğinde bile bu emniyet sistemi devrededir.

   

 •  ActiveWater™ Akıllı Su Yönetim Sistemi: Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.
Serie | 4;
E; beyaz;
5+1 Program: Eko 50 °C, Auto 45-65 °C, Yoğun 70 °C, Hızlı 65 °C, Hızlı 45 °C + Özel program(My Favourite);
4 Opsiyon: Hijyen Ekstra, Yarım Yük, VarioSpeed, Machine Care (Makine bakımı);
Kurutma: Kendi sıcaklığı ile;
Diğer Özellikler: VarioFlex sepetler, VarioDrawer, Rack Stopper, üst sepet yükseklik ayarı, üst sepette 2 adet fincan rafı, üst sepette 2 sıra katlanır tel,yük sensörü, AquaSensor, DosageAssist (Akıllı dozaj yardımcısı), deterjan otomatiği (Auto3in1), başlama zamanını erteleme özelliği: 1-24 saat, LED'li program takip göstergesi, AquaStop, tuş kilidi, geliştirilmiş cam koruma teknolojisi, ActiveWater™ akıllı su yönetim sistemi

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor