Bosch PXY675DW4E Siyah Indüksiyonlu Ankastre Ocak | Beyaz Eşya | Form Teknoloji - Antalya'nın Çarşısı
Müşteri Hizmetleri     + 90 (242) 346 36 76     |       online@form.com.tr                                                                                                           Bosch Yetkili Satıcısı Bilgi için Tıklayın  

Kategoriler

Bosch PXY675DW4E Siyah Indüksiyonlu Ankastre Ocak

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda (Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir)
11.139,00 TL (KDV Dahil)
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

PerfectFry ile indüksiyonlu ocak: Otomatik sıcaklık kontrolü sayesinde mükemmel kızartma sonuçlarına ulaşır.

  • DirectSelect Premium: İstenilen pişirme bölgesinin doğrudan, basit seçimi, güç ve ek fonksiyonlar.
  • Genişletilmiş Flex İndüksiyon Alanı: Büyük tencereleriniz için pişirme alanlarını tek yüzeyde birleştirirerek daha fazla esneklik.
  • PerfectFry: 5 güç seviyeli sensör sayesinde istenilen derecede kızarmış yemekler.
  • Home Connect: Daha keyifli ve kolay bir yaşam için uzaktan erişilebilir ev aletleri.
  • PowerBoost: %50 daha fazla güç ile daha fazla ısınma.

Konfor


PXY675DW4E

Sadelik, konfor, tasarım.


PXY675DW4E

Mutfaktaki işler zorlaştığında, her şeyin kontrolünüz altında kalmasını istersiniz. Bu nedenle DirectSelect Premium, pişirme sırasında 30 cm'lik bir tam uzunlukta birinci sınıf kullanılabilirlik sunar. Güç seviyelerinin seçimi sezgisel olarak basittir ve ilave işlevleri içerir. Kullanıcı arabirimimiz sadece gerçekten ihtiyaç duyduğunuz işlevleri gösterir. Kullanıcı arayüzü kapalı olduğunda görünür değildir ve ocağa temiz ve zarif bir tasarım katar.

Sınırsız seçenek için ekstra ocak alanı.

Ayrı pişirme bölgeleri olan geleneksel ocaklar, pişirme alanınızı ve bu nedenle seçeneklerinizi sınırlar. Genişletilmiş FlexInduction, ocağınızla pişirirken size sınırsız seçenek sunar. Soldaki ve sağdaki iki pişirme bölgesi birleştirilebilir, bu da size iki büyük ayrı indüksiyon yüzeyi sunar. Bu sayede, 30 cm çapında tencereleri ve 40 cm uzunluğunda pişirme kaplarını yerleştirebilirsiniz. Ocağın kendi kendini ısıtması yerine; tencereleriniz ve pişirme kaplarınız ısıtılır,genişletilmiş FlexInduction size, çok sayıda tencerenizi, pişirme kabınızı ve hatta güveç kabınızı istediğiniz gibi düzenlemek için daha fazla özgürlük kazandırır. Mutfakta daha önce hiç özgür olmamış gibi özgürlüğün tadını çıkarın.

 


PXY675DW4E

 

Performans

 


PXY675DW4E

 

Mükemmel kızartma, her seferinde.

Mükemmel bir kızartma için doğru sıcaklık çok önemlidir. Sıcaklık çok yüksek veya çok düşükse, en iyi malzemeler bile tencerede harap olabilir. Fakat uygun kızartma sıcaklığının sağlanması her zaman kolay değildir. Bosch'tan PerfectFry, kolaylıkla bu görevin üstesinden gelmenize yardımcı olur - her seferinde. Beş sıcaklık seviyesinden birini seçin ve gerisini ocağa entegre edilmiş PerfectFry sensörüne bırakın. Sensör, mükemmel sonuç için gereken optimum sıcaklığı otomatik olarak kontrol eder ve düzenler. Örneğin, sosu yoğunlaştırmak için seviye 1'i (60 °C-70 °C) veya bir biftek kızartmak için seviye 5'i (170 °C-180 °C) seçin. Mükemmel pişirme sonuçları elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Pişirmeyi yepyeni bir seviyeye taşıyın.

Bazen yemek pişirme sırasında biraz daha fazla güce ihtiyaç duyarsınız. Elektrikli ve indüksiyonlu ocaklarımızda geliştirilmiş PowerBoost işlevi, pişirme sürecini hızlandırmak için daha fazla güç sağlar. Örneğin, şimdi 2 litre suyu geleneksel cam seramik ocaklardan neredeyse üç kat daha hızlı kaynatabilirsiniz.

 

PXY675DW4E
PXY675DW4E

PXY675DW4E
PXY675DW4E

Bağlantı


PXY675DW4E

HomeConnect

Daha keyifli ve kolay bir yaşam için uzaktan erişilebilir ev aletleri.

Kapasite

Aşırı hız, hiç bu kadar güvenli olmamıştı

 

İndüksiyon teknolojisi, ısıyı doğrudan tencerenin içindekine verdiği için çok ciddi oranda enerji tasarrufu sağlar. Böylece ocağı veya havayı ısıtmakla geçen süreden kazanmış olursunuz ve yemekleriniz, diğer ocaklara oranla çok daha kısa sürede pişer. Aynı zamanda ocağın kendisinin ısınmaması, size çok güvenli bir pişirme alanı oluşturur. Üstelik oluşan elektromanyetik alanda yapılan pişirme, gazlı ocaklara göre daha hassas biçimde gerçekleştirilir

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor