Bosch PXX975KW1E Siyah Seramik İndüksiyonlu Ankastre Ocak | Beyaz Eşya | Form Teknoloji - Antalya'nın Çarşısı
Müşteri Hizmetleri     + 90 (242) 346 36 76     |       online@form.com.tr                                                                                                           Bosch Yetkili Satıcısı Bilgi için Tıklayın  

Kategoriler

Bosch PXX975KW1E Siyah Seramik İndüksiyonlu Ankastre Ocak

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
7 Gün
18.999,99 TL
17.659,00 TL (KDV Dahil)
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

PerfectFry ile indüksiyonlu ocak : otomatik sıcaklık kontrolü sayesinde mükemmel pişirme sonuçlarına ulaşır.

  • TFT - Touchdisplay (Dokunmatik ekran): Kolay anlaşılır göstergeler dijital ekranın basit bir şekilde çalışmasını sağlar.
  • FlexInduction Zone: Ocak gözlerini birleştirerek geniş tenceler veya farklı pişirme ebatları için esneklik sağlar.
  • PerfectFry: 5 güç seviyeli sensör sayesinde istenilen derecede kızarmış yemekler.
  • Home Connect: Daha keyifli ve kolay bir yaşam için uzaktan erişilebilir ev aletleri.
  • PowerBoost: %50 daha fazla güç ile daha fazla ısınma.
 

KonforPXX975KW1E

Daha çok yer açan ocak.

Çok sayıda yemeği aynı anda hazırlamaya çalışmak ve yeterli ocak alanına sahip olmamak gerçekten zamanlamayı zorlaştırabilir. FlexInduction, size ihtiyacınız olan alanı ve esnekliği sunar. İki standart dairesel pişirme alanı ve bir adet büyük dikdörtgen indüksiyon yüzeyi oluşturacak şekilde kolayca birleştirilebilen iki indüksiyon bölgesi sunar. Bu sayede, 30cm çapında tencereleri ve 40cm uzunluğunda pişirme kaplarını yerleştirebilirsiniz. Ocağın kendi kendini ısıtması yerine; tencereleriniz ve pişirme kaplarınız ısıtılır, FlexInduction size, tencerelerinizi, pişirme kaplarınızı ve hatta güveç kaplarınızı istediğiniz gibi düzenlemek için daha fazla özgürlük kazandırır. Yardım etmenin ötesine geçen bir ocak.

Performans

TFT dokunmatik ekran


PXX975KW1E

control ring’li ankastre fırınlarda tek bir düğme ile tüm kumandaya hakim olursunuz Ufak bir dokunuşla gerçekleştirdiğiniz tüm seçiminiz yüksek çözünürlüklü TFT ekranda gösterilir. Böylece pişirme süreciyle ilgili tüm gerekli bilgiler, tek bakışta daima gözünüzün önünde olur.


PXX975KW1E

PXX975KW1E

Mükemmel kızartma, her seferinde.

Mükemmel bir kızartma için doğru sıcaklık çok önemlidir. Sıcaklık çok yüksek veya çok düşükse, en iyi malzemeler bile tencerede harap olabilir. Fakat uygun kızartma sıcaklığının sağlanması her zaman kolay değildir. Bosch'tan PerfectFry, kolaylıkla bu görevin üstesinden gelmenize yardımcı olur - her seferinde. Beş sıcaklık seviyesinden birini seçin ve gerisini ocağa entegre edilmiş PerfectFry sensörüne bırakın. Sensör, mükemmel sonuç için gereken optimum sıcaklığı otomatik olarak kontrol eder ve düzenler. Örneğin, sosu yoğunlaştırmak için seviye 1'i (60 °C-70 °C) veya bir biftek kızartmak için seviye 5'i (170 °C-180 °C) seçin. Mükemmel pişirme sonuçları elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Pişirmeyi yepyeni bir seviyeye taşıyın.

Bazen yemek pişirme sırasında biraz daha fazla güce ihtiyaç duyarsınız. Elektrikli ve indüksiyonlu ocaklarımızda geliştirilmiş PowerBoost işlevi, pişirme sürecini hızlandırmak için daha fazla güç sağlar. Örneğin, şimdi 2 litre suyu geleneksel cam seramik ocaklardan neredeyse üç kat daha hızlı kaynatabilirsiniz.

 

PXX975KW1E
PXX975KW1E

PXX975KW1E
PXX975KW1E

Bağlantı


PXX975KW1E

HomeConnect

Daha keyifli ve kolay bir yaşam için uzaktan erişilebilir ev aletleri.

Kapasite

Aşırı hız, hiç bu kadar güvenli olmamıştı


PXX975KW1E

İndüksiyon teknolojisi, ısıyı doğrudan tencerenin içindekine verdiği için çok ciddi oranda enerji tasarrufu sağlar. Böylece ocağı veya havayı ısıtmakla geçen süreden kazanmış olursunuz ve yemekleriniz, diğer ocaklara oranla çok daha kısa sürede pişer. Aynı zamanda ocağın kendisinin ısınmaması, size çok güvenli bir pişirme alanı oluşturur. Üstelik oluşan elektromanyetik alanda yapılan pişirme, gazlı ocaklara göre daha hassas biçimde gerçekleştirilir


PXX975KW1E

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor