Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Bosch HRG636XS7 Inox Ankastre Fırın | Beyaz Eşya | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Bosch HRG636XS7 Inox Ankastre Fırın

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
39.200,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

PerfectBake, PerfectRoast ve buhar destekli pişirme özelliğine sahip ankastre fırın: sensörleri ve buhar desteği sayesinde otomatik olarak mükemmel yemekler hazırlar

  • Added steam function: buhar ekleyerek, gıdalar dışarıdan çıtır ve içeriden sulu olur.
  • 4D hot Air: her raf seviyesinde mükemmel sonuçlar için homojen ısı dağılımı
  • DishAssist: sayısız yemek türü için otomatik olarak ayarlanmış program, ısı ve zaman ayarı.
  • EcoClean Direct: Fırının arka duvarındaki kendi kendini temizleyen özel kaplama sayesinde temizlik için neredeyse vakit harcamanız gerekmez.
  • Home Connect ile uzaktan erişim

Konfor

HRG636XS7

Fırın şeklinde ilk tarif koleksiyonu.

Precise temperature and baking time settings are simply not to be found in some recipes. But automatic oven settings like the Assist function still guarantee you perfect results. Simply choose your desired dish in the control panel – your oven will then select the ideal heating mode, temperature and preparation time automatically. Perfection at the push of a button.

Hayatınızı uzaktan kolaylaştıran teknoloji: Home Connect.

 

Home Connect teknolojisi ile artık ev aletlerinize akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Home Connect uygulaması ile kolayca bağlanabilir ve onu uzaktan kontrol edebilirsiniz. Home Connect fonksiyonlu fırınınız, eve geldiğinizde size sıcacık bir akşam yemeği sunabilir. Home Connect uygulamasında fırınınız ile ilgili tüm bilgiler, talimatlar, videolar ve fırınınızda kullanabileceğiniz 100’den fazla yemek tarifi vardır. Bu tarifler sayesinde sizin herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan, fırınınız sizin için yemeği tam kıvamında ve zamanında pişirip hazırlar. Home Connect uygulaması; akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla size çok sayıda pişirme ipucu sunar, en sık kullanılan malzemelerle ilgili bilgiler verir. Ayrıca cihazın dokunmatik ekranından veya Home Connect uygulamasından özel programlama yapabilirsiniz.

 

HRG636XS7
HRG636XS7
HRG636XS7
 

Mükemmel sonuçlar


HRG636XS7

Dışarıda gevrek, içi sulu.


HRG636XS7

Tam olarak doğru miktarda buharı ekmeğe ekleyerek, pişirme sonucunu daha da iyi yapar. Buhar, yiyeceğin kurumasını önler, lezzetli gevrek bir kabuk sağlar ve ekmeği içeriden kabarık tutar. Ayrıca kavurma veya yeniden ısıtma ile hazırlanan diğer yemekler daha lezzetli hale gelir. Serie 8 fırınlarındaki kaldırılabilir kontrol panelinin arkasına görünmez bir şekilde entegre edilen suyu doldurmanız yeterlidir. Eklenen buhar fonksiyonu otomatik olarak kontrol edilir.

Performans

Her seviyede eşit pişirme sonuçları.

Fırında doğru ısı dağılımı elde etmek, "lezzetli" ve "hayal kırıklığı yaratan" arasındaki fark anlamına gelebilir - özellikle de aynı anda birden fazla rafta birden fazla yemek pişirirken. 4D HotAirın dönen fanı ve optimize edilmiş hava çıkışları, sıcaklığı her zaman yiyecek etrafında eşit düzeyde tutar. Bu fonksiyon, sadece bir yemek veya aynı anda birkaç rafta çok sayıda yemek hazırlamakta olduğunuzdan bağımsız olarak mükemmel pişirme sonuçlarını garanti eder.

 


HRG636XS7
HRG636XS7

 

EcoClean Direct temizleme sistemi (maksimum temizlik)

 

EcoClean temizlik sistemiyle donatılmış fırınınızın arka duvarı, özel ek seramik bir yüzey ile kaplanmıştır. Bu özel seramik kaplama, kir tabakasının oksidasyon ile yok olmasını sağlar. Böylece fırınınızın temizliği için göstereceğiniz çaba en alt seviyeye iner.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor