Bosch HBG656ES6 Inox Ankastre Fırın | Beyaz Eşya | Form Teknoloji - Antalya'nın Çarşısı
Müşteri Hizmetleri     + 90 (242) 346 36 76     |       online@form.com.tr                                                                                                           Bosch Yetkili Satıcısı Bilgi için Tıklayın  

Kategoriler

Bosch HBG656ES6 Inox Ankastre Fırın

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda (Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir)
12.479,00 TL (KDV Dahil)
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

PerfectBake ve PerfectRoast özelliklerine sahip ankastre fırın: otomatik olarak mükemmel pişirme ve rosto sonuçları alabilirsiniz.

  • EcoClean Direct: Fırının arka, yan ve üst duvarlarındaki kendi kendini temizleyen özel kaplama sayesinde temizlik için neredeyse vakit harcamanız gerekmez
  • Home Connect ile uzaktan erişim
  • 4D hot Air: her raf seviyesinde mükemmel sonuçlar için homojen ısı dağılımı
  • TFT dokunmatik ekran: Renkli TFT ekranla direkt dokunmatik kontrol
  • DishAssist: sayısız yemek türü için otomatik olarak ayarlanmış program, ısı ve zaman ayarı.

Konfor

 


HBG656ES6

 

Fırın şeklinde ilk tarif koleksiyonu.

Precise temperature and baking time settings are simply not to be found in some recipes. But automatic oven settings like the Assist function still guarantee you perfect results. Simply choose your desired dish in the control panel – your oven will then select the ideal heating mode, temperature and preparation time automatically. Perfection at the push of a button.

Hayatınızı uzaktan kolaylaştıran teknoloji: Home Connect.


HBG656ES6

Home Connect teknolojisi ile artık ev aletlerinize akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Home Connect uygulaması ile kolayca bağlanabilir ve onu uzaktan kontrol edebilirsiniz. Home Connect fonksiyonlu fırınınız, eve geldiğinizde size sıcacık bir akşam yemeği sunabilir. Home Connect uygulamasında fırınınız ile ilgili tüm bilgiler, talimatlar, videolar ve fırınınızda kullanabileceğiniz 100’den fazla yemek tarifi vardır. Bu tarifler sayesinde sizin herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek kalmadan, fırınınız sizin için yemeği tam kıvamında ve zamanında pişirip hazırlar. Home Connect uygulaması; akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla size çok sayıda pişirme ipucu sunar, en sık kullanılan malzemelerle ilgili bilgiler verir. Ayrıca cihazın dokunmatik ekranından veya Home Connect uygulamasından özel programlama yapabilirsiniz.

 

HBG656ES6
HBG656ES6
HBG656ES6

HBG656ES6
 

Temizleme


HBG656ES6

EcoClean Direct


HBG656ES6

EcoClean temizlik sistemiyle donatılmış fırınınızın yan duvarları, tavanı veya arka duvarı, özel ek seramik bir yüzey ile kaplanmıştır. Bu özel seramik kaplama, kir tabakasının oksidasyon ile yok olmasını sağlar. Böylece fırınınızın temizliği için göstereceğiniz çaba en alt seviyeye iner.

Performans

Her seviyede eşit pişirme sonuçları.

Fırında doğru ısı dağılımı elde etmek, "lezzetli" ve "hayal kırıklığı yaratan" arasındaki fark anlamına gelebilir - özellikle de aynı anda birden fazla rafta birden fazla yemek pişirirken. 4D HotAir'ın dönen fanı ve optimize edilmiş hava çıkışları, sıcaklığı her zaman yiyecek etrafında eşit düzeyde tutar. Bu fonksiyon, sadece bir yemek veya aynı anda birkaç rafta çok sayıda yemek hazırlamakta olduğunuzdan bağımsız olarak mükemmel pişirme sonuçlarını garanti eder.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor