Bosch DWF97RV60 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz | Beyaz Eşya | Form Teknoloji - Antalya'nın Çarşısı
Müşteri Hizmetleri     + 90 (242) 346 36 76     |       online@form.com.tr                                                                                                           Bosch Yetkili Satıcısı Bilgi için Tıklayın  

Kategoriler

Bosch DWF97RV60 Siyah Duvar Tipi Davlumbaz

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda (Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir)
11.249,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Flat tasarım davlumbaz: tasarımıyla gözü hep tencerelerinizin üzerindedir.
Duvar tipi davlumbaz: duvara monte edilen davlumbaz mutfağınızı planlamanız için size özgürlük verir.

  • PerfectAir sensör: en az ses ile en fazla performans için otomatik ayar.
  • Özellikle sessiz: en az ses ile en yüksek emiş performansı
  • Kolay iç temizlik: Gizli kablolar ve yuvarlatılmış kenarlar sayesinde davlumbaz temizliği çok daha kolay.
  • Amazon Alexa Ses Kontrolü Alexa ses kontrolü sayesinde cihazınızı sesinizle yönetin.
  • Yoğun hız ayarı: mutfaktaki kokuyu hızlı ve efektif bir şekilde tahliye eder.

Konfor


DWF97RV60

Sessiz ve verimli.


DWF97RV60

Bazen ocak davlumbazının sesi çok yüksek olduğu için tencerenin cızırtılı sesinin tadını çıkarmazsınız. Çok güçlü bir fana ve davlumbaz içindeki hava akışını optimize eden EcoSilence Drive motor teknolojisine sahip bir Bosch davlumbazı, dikkat çekici derecede sessizdir ve %80'den fazla enerji verimliliği* sunar. Motor daha az mekanik sürtünmeye neden olur; bu da daha az gürültüye neden olur, aynı zamanda dayanıklılığı artırır. * Düzey 2'de günde bir saat ortalama fan çalışması ve günde iki saat boyunca ışık yandığında.

TouchControl


DWF97RV60

TouchControl

 

DWF97RV60
DWF97RV60
DWF97RV60

Dizayn/Tasarım

π shape filter

Double metal filter

Performans

Mutfağınız hep yeni gibi koksun.


DWF97RV60

Arzu edilen yemekleri pişirmek genellikle istenmeyen pişirme kokularına neden olur. PerfectAir sensörü, havadaki koku ve nem seviyesini sürekli olarak algılar ve güç seviyesini hassas bir şekilde ayarlar. Bir bifteğin kızartılmasından sosun hafifçe pişirilmesine geçerseniz, PerfectAir sensörü otomatik olarak güç düzeyini düşürecektir. Böylece, davlumbaz her zaman mümkün olan en düşük seviyede çalışır. Bu, daha az enerji tüketimi ve daha fazla sessizlik demektir - Özellikle açık mutfaklarda yemek pişirme işlemini daha da keyifli hale getirir. Sensör havada daha fazla koku algılamadığında davlumbazı otomatik olarak kapatır, böylece emek ve enerjiden tasarruf edilir. Yemek pişirmenin tüm sevinci, arta kalan kokular olmadan.

 

DWF97RV60


DWF97RV60

Düşük gürültü seviyeleri sayesinde neredeyse hiçbir şey duymazsınız.

 

Bosch davlumbazları en yüksek kademede çalıştırdığınızda bile mutfağınıza sessizlik hakim olacak. 45 dB (A) seviyelerine ulaşan ses değerleri, Bosch davlumbaz ve aspiratörlerin sadece etkin yemek kokularını gidermekle kalmayıp işlerini yaparken oldukça sessiz olduklarını da gösterir. CleanAir modüllü Bosch davlumbazlar da, konvansiyonel dolaşımlı sistemlerle aynı performansı sunarken onlardan 3 dB'ye (A) kadar daha az gürültü çalışırlar.

Our grease filter creates a consistently fresh feel-good ambiance before, during and after cooking

Ducted and recirculation hoods require metal grease filters to filter grease and other solid particles out of the extracted air. To keep these filters operating at maximum efficiency, clean them about once a month either by hand or in the dishwasher.

 

DWF97RV60
DWF97RV60
Tüm boyutlardaki mutfaklar için optimum hava hacmi.

İster açık planlı bir mutfağa ve oturma odasına, ister küçük ve kapalı bir mutfağa sahip olun. Tüm boyutlardaki mutfaklar için optimum hava hacmi sunuyoruz. Sürekli olarak keyifli bir ortam sağlayabilmek için havanın saatte 6 ila 12 kere değiştirilmesi gerekir. Bunu yapabilmek için davlumbazın hava verme hacmi veya gücü oda hacmine uygun olmalıdır.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor