Size daha iyi bir alisveris deneyimi sunabilmek için çerezler kullaniyoruz. Detayli bilgi için Çerez Politikamizi ve Kisisel Verilerin Korunmasi hakkinda açiklama metnini inceleyebilirsiniz.
Bosch BCS612KA2 18 V Dikey Şarjlı Süpürge | Küçük Ev Aletleri | Form Teknoloji - Antalyanın Çarşısı - Antalya Bosch Yetkili Bayi
  + 90 (242) 346 36 76   |  + 90 (542) 346 36 76     |   online@form.com.tr   |   destek@form.com.tr   |   Bosch Yetkili Satıcı Bilgileri & Sıkça Sorulan Sorular  |  Kargo Takip

Kategoriler

Bosch BCS612KA2 18 V Dikey Şarjlı Süpürge

Ücretsiz Kargo

Kata kadar teslim

Kargoya veriliş süresi Olumsuz hava şartları ve Yoğunluk gibi durumlarda Ertelenebilir

Tüm Türkiye dahil teslimat süresi ortalama 3 ile 7 iş günü

Beyaz Eşyalarda ve Klimalarda Bosch Yetkili Servisi tarafından ücretsiz montaj

Kargoya veriliş süresi: 
15:00 kadar Bugün Kargoda
3.288,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Unlimited seri 6 alüminyum beyaz rengiyle. Kutu içerisinden çıkan 2 adet batarya sayesinde 2 kat kullanım süresi sağlar. Bataryalar power for all sisteminin bir parçası olup, Bosch yeşil ürün serisindeki bataryalarla uyumludur.

  • En kompakt dizayn: Kolay kavrama ve esnek temizlik imkanı sağlayan hafif ve kompakt tasarım.
  • Uzatılabilen Çalışma süresi: değiştirilebilir bataryası sayesinde, ihtiyaç olması halinde ekstra batarya kullanarak çalışma süresini arttırabilirsiz.
  • Tüm sistemler için güç: Pil sistemi Bosch Ev&Bahçe ürünlerinde de kullanılan 18-Volt pil sistemidir (yeşil seri)
  • Alman Üretimi: yüksek kalite standartları ve yüksek dayanıklılığı testler ile memnuniyeti sağlar.
  • Etkili Temizlik: ALLFloor güç başlığı ve kompakt DigitalSpin motoru ile her tip yüzeyi temizler.
 

Kalite

Alman mühendisliği

En yüksek kaliteye sahip olmak ister misiniz? Unlimited seri 6 modelimiz 80 yılı aşkın teknik birikim sonucunda geliştirildi. Yeni süpürgemiz geliştirilme aşamasında yüzlerce saatlik test süreçlerini geçti birçok ödül kazandı .

Konfor

Kolay kavranan el süpürgesi ve esnek temizlik

Temizlik hiç bu kadar kolay olmamıştı. Unlimited Seri 6 kompakt ve hafif tasarımı ile temizliği kolaylaştırıyor. El süpürgesi sadece 1.4 kg, süpürge borusu ve başlık ile sadece 2.3 kg. Hafif tasarımı sayesinde tavandan zemine kolay temizlik.

Her seviyede temizlik. Zemin, döşeme, tavan ve arabanız

Zeminden tavana her seviyede temizlik yapabilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanışlı aksesuarları sayesinde, zeminden tavana ve hatta arabaya kadar temizlik yapmanızı sağlar.

Performans

Değiştirilebilir batarya sayesinde kullanım süresini kolayca arttırın.

Tüm evinizi batarya şarjı bitmeden temizlemek mi istiyorsunuz? Çalışma süresini uzatmak istiyorsanız ekstra batarya ile kullanım süresini kolayca uzatabilirsiniz.


BCS612KA2
BCS612KA2

Power for ALL sistemi ile uyumlu, 20den fazla Bosch El ve Bahçe aleti ile aynı batarya kullanılabilir.

Çoğu teknolojik üründe birbirinden farklı bataryalar kullanılır ve bu yüzden uyumsuzluklar yaşanabilir. Unlimited serisinin değiştirilebilen bataryaları power for all sistemi ile uyumludur ve 20den fazla Bosch El ve Bahçe aleti ile aynı batarya kullanılabilir.

Düşük sürtünmeli motor, motorize başlık - etkili temizlik

Temizlikte en iyi performansı hakediyorsunuz. En iyi performansı elde edebilmek için son teknoloji süpürge motorumuzu kullandık; güvenilir ve emisyonsuz performans.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor